Spolupráce


Na realizaci našeho řešení ve zdravotnictví spolupracujeme s lékaři, akademickou sférou, institucemi a odborníky z oblasti zdravotnictví. Vnímáme význam našeho řešení pro český zdravotní systém a rádi osobně zodpovíme všechny důležité otázky.

MUDr. Stanislav Kašík

Emeritní primář radiodiangostického oddělení Nemocnice Kolín

MUDr. Jan Křístek, Ph.D.

Primář radiodiagnostického oddělení Masarykova onkologického ústavu.

Prof. MUDr. Milan Kvapil CSc., MBA

Emeritní Přednosta Interní kliniky FN Motol

Bezpečnost

Náš systém splňuje všechny bezpečnostní požadavky, které jsou požadovány po systému zdravotní péče v 21. století. Abychom vyhověli i těm nejvyšším požadavkům, navázali jsme přímou spolupráci se společností Microsoft.

Odborná podpora

Vytvořili jsme Carebot tak, aby byl co nejpohodlnější pro lékaře a přinášel největší užitek pacientům a zdravotnickému systému. Vyvinuli jsme ho spolu s odborníky v oboru. A výsledek? Snadná a uživatelsky přívětivá operace, okamžitá reakce a přesné výsledky.

Open challange

Jste doktor, profesionál, student? Zajímáte se o zdravotní péči? Máte nějaký nápad, jak zlepšit naše služby? Chcete se podílet na digitalizaci české zdravotní péče? Napiš nám. Rádi se s vámi setkáme nebo vám nabídneme možnost spolupráce. Přijďte a zapojte se a zmodernizujte zdravotnictví v České republice.

Slide

Chcete si Carebot vyzkoušet?

Nahrajte RTG snímek hrudníku.

Nahrát snímky
cs_CZCzech