Naše služby


Lékaři jej mohou používat na soukromých klinikách a v nemocnicích, stejně jako kdykoliv na cestách v podobě jednoduché aplikace. Stačí nahrát jeden nebo několik rentgenových snímků najednou. Carebot ukáže lékaři, kde a jaké nálezy pacient má. A v jaké formě může být Carebot použit?

REVOLUČNÍ NÁSTROJ

WEBOVÁ APLIKACE

Ve formě webové aplikace lékař nahraje jeden až sto rentgenových snímků najednou. Aplikace je vhodným řešením pro telemedicínu.

PRAKTICKÉ VYUŽITÍ

IN PACS SYSTEM

Vložili jsme Carebota přímo do doktorova PACS systému. Prostředí, ve kterém lékař pracuje, se nezmění a výrazně zlepší kvalitu jeho práce.

Nový zdravotnický standard

Nejlepší přítel lékaře

Vysoká účinnost

Jednoduché ovládání

Široké spektrum využití

Po celé republice

Jak pomáhá UI ve zdravotnictví

Pomocí metod hlubokého učení a technik počítačového vidění jsme sestavili prediktivní aplikaci, která byla trénována na velkém množství klinicky ověřených snímků CXR. V důsledku toho jej lze využít jako nástroj, který pomůže klinickým lékařům rozpoznat nemoci na lékařských snímcích, automatizovat kvantitativní analýzu a rychle pomoci při tvorbě zpráv.

Úspěšnost

V současné době dosahuje úspěšnosti detekce až 99%.

Certifikace CE připravena

Společnost Carebot je plně připravena získat certifikaci CE.

Detekce

Přesně detekuje až 15 nejčastějších patologií u CXR.

Implementace

Carebot má podobu jednoduchého API protokolu, který lze implementovat jako rozšíření systému PACS.

Nejmodernější řešení pro diagnostiku pomocí počítače

Světová zdravotnická organizace odhaduje, že ročně dojde k více než 4 milionům předčasných úmrtí v důsledku nemocí souvisejících se znečištěním ovzduší v domácnostech, včetně zápalu plic.* Více než 150 milionů lidí, zejména dětí, se zápalem plic každoročně nakazí. V těchto regionech může problém ještě zhoršit nedostatek lékařských zdrojů a personálu. Například v 57 afrických zemích chybí 2,3 milionu lékařů a zdravotních sester.** Pro tyto populace znamená účinná a rychlá diagnóza vše. Může zaručit včasnou léčbu a ušetřit tolik potřebný čas a peníze těm, kteří se již potýkají s chudobou.

Carebot identifikuje anomálie v plicích a pomáhá odhalit zápal plic, COVID-19 nebo zákal plic. Analyzuje plicní patologii na CXR, aby pomohla při hodnocení, a je vybavena řídkými možnostmi lokalizace. Vzhledem k náhlému nárůstu počtu přijatých pacientů s respiračním onemocněním na celém světě může Carebot pomoci snížit rostoucí zátěž jednotek intenzivní péče a řešit nedostatek lékařských zdrojů.

Slide

Chcete si Carebot vyzkoušet?

Nahrajte RTG snímek hrudníku.

Nahrát snímky
cs_CZCzech