Spolupráce

Systémy umělé inteligence vyvíjíme s lékaři pro lékaře. Aby měla AI ve zdravotnictví co největší užitek, spojujeme ke spolupráci všechny části řetězce. Nemocnice, lékaře i výrobce systémů se kterými doktoři každodenně pracují. AI v praxi znamená kvalitní a dostupnou zdravotní péči v nemocnicích po celé republice.

Lékař

Jste lékař a zajímá vás nasazení umělé inteligence? Máte nápad, při jakém vyšetření by se dala využít? Chcete spolupracovat na vývoji, popisu snímků, nebo si vyzkoušet benefity umělé inteligence v praxi? Spolupracujeme s více než 30 lékaři napříč Evropou a rádi vás v našich řadách uvítáme. Napište nám.

Nemocnice

Jste zástupce nemocnice a zajímají vás benefity umělé inteligence, co je potřeba k jejímu nasazení, případně, kde všude se dá AI v praxi využít? Záleží vám na zvýšení kvality péče a díváte se do budoucnosti? Spolupracujeme s nemocnicemi na vývoji, testování i praktickém nasazení systémů umělé inteligence. Napište nám.

PACS

Jste výrobce PACS nebo DICOM prohlížečů? Máte dlouholetou zkušenost s nasazením těchto systémů v nemocnicích? Chcete svým zákazníkům poskytnout další službu navíc, která pomůže zkvalitnit péči o pacienty? Jsme otevřeni spolupráci i integraci do vašich systémů. Napište nám.

Farmaceutická společnost

Přesnost a rychlost. Tyto dva faktory hrají roli při každé klinické zkoušce. V Carebotu máme zkušenost s efektivizací i zpřesněním vyšetření. Minimalizujeme nevyžádané chyby, dokážeme snížit počet špatně vyhodnocených snímků. Zajímá vás více? Napište nám.

Investor

Lékař s umělou inteligencí bude vždy přesnější a spokojenější, než lékař bez umělé inteligence. Věříte v evoluci ve zdravotnictví? Vnímáte potřebu vyrovnat kvalitu péče v regionech? Zajímají vás nové technologie a healthtech? Hledáte nové investiční příležitosti? Přidejte se k našim investorům a dejte nám vědět. Rádi vám Carebot i naše plány odprezentujeme.

Kontaktní formulář

Napište nám na info@carebot.com nebo pomocí formuláře níže.

Odesláním teto zprávy  souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle těchto pravidel.
odeslat
Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se co nejdříve.
Něco se pokazilo, zkontrolujte, že jsou všechna pole správně vyplněna.
ocenění